fbpx

FITLIGHT® – FAQ

Czym różni się FITLIGHT® od innych systemów do treningu reakcji?

FITLIGHT® to jedyny produkt z opatentowanym programowalnym czujnikiem dotyku ORAZ ruchu, co oznacza, że nie musisz fizycznie dotykać światła, aby je wyłączyć. Możesz go dezaktywować ruchem (8 różnych odległości), dotykiem (3 różne ustawienia uderzenia lub jednym i drugim). Dzięki temu system idealnie nadaje się również do testowania szybkości lub zwinności, podczas gdy użytkownik musi tylko przejść przez światło. Ponadto mamy opcjonalny dźwięk (beep), idealny do treningu multisensorycznego i kognitywnego.

Czy muszę dotknąć lampki FITLIGT®, aby ją dezaktywować?

Nie, nie musisz dotykać lampek FITLIGHT®, aby je dezaktywować. Nasze FITLIGHTS® mają opatentowany programowalny czujnik uderzenia ORAZ zbliżeniowy, co oznacza, że można je dezaktywować ruchem, dotykiem lub jednym i drugim. Obie opcje są również programowalne:

Czujnik odległości można zaprogramować w krokach co 10 cm (3,9 cala) do 80 cm (31,5 cala).

Czujnik uderzenia ma 3 poziomy: lekki, średni i silny.

Ile różnych grup może jednocześnie pracować z FITLIGHT®?

Lampki FITLIGHTS® możne współpracować jednocześnie z ponad 6 grupami, stosując tę samą procedurę. Dane z każdej grupy są również rejestrowane niezależnie.

Czy FITLIGHT® może być używany na zewnątrz?

System przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz na wszystkie pory roku.

Czy można dokupić dodatkowe lampki?

Tak. System można rozbudowywać do 32 lampek FITLIGHTS®.

Czy lampki FITHLIGHT® są wodoodporne?

Tak, nasze lampki FITLIGHTS® są wodoodporne. Mogą być używane na zewnątrz w deszczu lub na lodzie, jednak nie są wodoszczelne więc nie powinno się ich zanurzać w wodzie.

Czy system treningowy FITLIGHT® jest przenośny?

Tak, system jest w pełni przenośny i może byc dostarczany z opcjonalną torbą do transportu (na 6 lub 12 lampek), która ułatwia podróżowanie i korzystanie z systemu w dowolnym miejscu. Dostępne do zakupu mamy również etui do dodatkowej ochrony lub przechowywania.

Czy lampki FITLIGHTS® można zamontować na stałe na ścianie?

Tak, w ofercie posiadamy różne sposoby montażu lampek FITLIGHTS® na różnych powierzchniach, dzięki którym można łatwo przymocować i odłączyć.

Jeśli zleży Ci na bardziej stałym mocowaniu sciennym, z włączonymi światłami, prosimy o kontakt na adres email: kontakt@fitlighttraining.com

Jaki jest czas działania FITLIGHTS® przed koniecznością ponownego naładowania?

Akumulatory działają przez co najmniej 4 godziny, po czym należy je naładować.

Jaki jest zasięg działania Systemu FITLIGHT®?

FITLIGHTS® może przesyłać dane z odległości do 50-75 metrów od urządzenia mobilnego sterującego oświetleniem (w zależności od środowiska pracy).

Czy potrzebuję WiFi do obsługi lampek FITLIGHTS®?

Nie potrzebujesz Internetu. Urządzenia z Androidem i Apple mają już technologię Wi-Fi do łączenia się z naszym systemem. Każdy nowy system ma 1 lampkę Wi-Fi, która działa jako połączenie z aplikacją FITLIGHT® i innymi lampkami. Lampki WiFI możesz używać w dowolnym treningu lub konfiguracji.

Gdzie mogę znaleźć instrukcję FITLIGHT®?

Mamy kilka obszernych zasobów, z których możesz skorzystać. Odwiedź naszą stronę z pomocą lub nasz kanał YouTube aby dowiedzieć, jak obsługiwać FITLIGHTS®, rozwiązywać najczęściej pojawiające się  problemy, wskazówki użytkowania i wiele więcej.

Gdzie dostarczamy system FITLIGHT®?

Za dystrybucję systemu FITLIGHT® na terenie Polski oraz Czech odpowiada wyłączny dystrybutor na tym terenie – Czas Reakcji Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Hożej 86/460. 

Dane kontaktowe znajdziesz w stopce strony lub w kontakcie.

Mam FITLIGHT® z niebieskim kontrolerem tabletu - czy mogę korzystać z aplikacji?

Tak, wszystkie systemy FITLIGHT® są kompatybilne z aplikacją FITLIGHT®. Aby zaktualizować swój system FITLIGHT Trainer® i korzystać z nowej aplikacji FITLIGHT®, możesz kupić 1 dodatkową lampę (WiFi FITLIGHT®). Lampka WiFi zastępuje niebieski kontroler tabletu. Nie można używać aplikacji na oryginalnym kontrolerze niebieskiego tabletu.

Dodatkowa lampka (WiFi FITLIGHT®) łączy się z aplikacją FITLIGHT® (do pobrania na urządzenia z systemem Android i Apple) oraz posiadanymi lampkami. Możesz używać swojego urządzenia do sterowania oświetleniem. 

Pamiętaj, jeśli Twój system jest starszy niż z roku 2015 (numer seryjny zaczyna się od 14) lub jeśli masz FITLIGHT Jr. i chcesz korzystać z aplikacji, skontaktuj się z: kontakt@czasreakcji.pl, aby uzyskać informacje o opcjach kompatybilności) .

Fitlight® trenuj gdziekolwiek

Trenuj gdziekolwiek

Ten wszechstronny i elastyczny system pozwala na trening niemal w każdym miejscu, w tym w ekstremalnych warunkach, z zasięgiem 50 metrów i światłami, które są widoczne w niemal każdych warunkach oświetleniowych.

Fitlight® potwierdzona niezawodność

Sprawdzona niezawodność

FITLIGHT® to oryginalny i nowatorski system treningowy. Wprawadzony na rynek w 2011 roku cieszy się zaufaniem i miłością elitarnych profesjonalistów i trenerów drużyn sportowych na całym świecie.

Fitlight® gwarancja i skuteczność treningu

Pewność użytkowania

Dzięki 3-letniej gwarancji, bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania i obsłudze klienta dostępnej online lub przez telefon możesz być pewien, że w pełni wykorzystasz możliwości jakie daje FITLIGHT®