fbpx

Indywidualne rozwiązania

NIESAMOWITE MOŻLIWOŚCI

FITLIGHT® współpracował i nadal współpracuje z jednymi z największych marek na świecie, tworząc wciągające i niepowtarzalne doświadczenia treningowe. Tworzymy niestandardowe elementy eksperymentalne przy użyciu najnowocześniejszych technologii, w tym naszych wiodących w branży opatentowanych świateł LED wykrywających bliskość i uderzenie oraz niestandardowych interfejsów szkoleniowych, aby zapewnić potężne i znaczące doskonalenie umiejętności i możliwości zawodników.

Czas Reakcji Logo

Czas Reakcji Sp. z o.o. opracowywuje indywidualne rozwiązania oraz plany treningowe w zależności od potrzeb i oczekiwań odbiorców systemu FITLIGHT®.

MONTAŻ W DOWOLNYM MIEJSCU

Wszystkie panele FITLIGHT® są wyposażone w odpowiedni osprzęt do stałego montażu na ścianie (z regulacją wysokości lub bez) oraz mobilnego montażu na ramie z regulacją wysokości w zależności od wymagań. Panel ścienny można zamontować bezpośrednio na ścianie przy użyciu standardowego sprzętu, a instalację można przeprowadzić w mniej niż 30 minut. Regulowana funkcja tych uchwytów pozwala na korzystanie z FITLIGHT® przez uczestników o różnym wzroście i sprawności fizycznej. FITLIGHT® może zaprojektować i wyprodukować panel zgodnie z prawie każdą specyfikacją. Panele mogą różnić się rozmiarem, kształtem, liczbą świateł, ch położeniem i kolorem.

FITLIGT® Indywidualne rozwiązania
FITLIGT® Indywidualne plany treningowe

FITLIGHT®

Nowoczesny trening
KUP FITLIGHT®
Fitlight® trenuj gdziekolwiek

Trenuj gdziekolwiek

Ten wszechstronny i elastyczny system pozwala na trening niemal w każdym miejscu, w tym w ekstremalnych warunkach, z zasięgiem 50 metrów i światłami, które są widoczne w niemal każdych warunkach oświetleniowych.

Fitlight® potwierdzona niezawodność

Sprawdzona niezawodność

FITLIGHT® to oryginalny i nowatorski system treningowy. Wprawadzony na rynek w 2011 roku cieszy się zaufaniem i miłością elitarnych profesjonalistów i trenerów drużyn sportowych na całym świecie.

Fitlight® gwarancja i skuteczność treningu

Pewność użytkowania

Dzięki 3-letniej gwarancji, bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania i obsłudze klienta dostępnej online lub przez telefon możesz być pewien, że w pełni wykorzystasz możliwości jakie daje FITLIGHT®