fbpx

Taktyka i Obrona

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SPRZĘT SZKOLENIOWY DLA WOJSKA I ORGANÓW ŚCIGANIA

FITLIGHT® ma możliwość pomiaru i śledzenia atrybutów lub ruchów stanowiących integralną część fizycznie wymagających zadań związanych z zajęciami taktycznymi.

Analiza wydajności

Analiza wydajności

Trening czasu reakcji

Trening celności

Dynamiczny trening celności

Wyzwanie podejmowania decyzji
w sytuacjach stresowych

Trening kontroli motorycznej
i koordynacji ruchowej

Trening skupienia

Trening skupienia z pomiarami
w czasie rzeczywistym

UŻYWANY PRZEZ ELITARNE JEDNOSTKI NA CAŁYM ŚWIECIE

West Point
US ARMY
US Air Force
US Navy
National Defence
Ottawa Police Service
Australian Military Forces
USAF Special Operations Command

TRENING CIAŁA I MÓZGU

Za pomocą FITLIGHT® można wykonać kilka ćwiczeń, w tym ćwiczenia ruchu drużynowego, szybkości i treningu siłowego. Działania, takie jak reakcja i czas reakcji, pomiar widzenia peryferyjnego, zdolności wzrokowo-motoryczne, można również mierzyć za pomocą FITLIGHT®. FITLIGHT® można podłączyć do specjalnych urządzeń podczas symulacji toru przeszkód, aby uchwycić mobilność i uzyskać dyskretne dane dotyczące czasu między każdą przeszkodą na trasie. Jest to przydatne do ilościowego określenia, w jaki sposób szczegółowe aspekty, takie jak waga i masa określonego sprzętu, wpływają na mobilność podczas wykonywania zadań i obowiązków w terenie.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki FITLIGHT® użytkownik będzie wyposażony w możliwość oceny, pomiaru, rejestrowania i ulepszania różnych atrybutów związanych z poprawą wydajności człowieka, która jest niezbędna do przetrwania.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki FITLIGHT® użytkownik będzie wyposażony w możliwość oceny, pomiaru, rejestrowania i ulepszania różnych atrybutów związanych z poprawą wydajności człowieka, która jest niezbędna do przetrwania.

NOWOCZESNA APLIKACJA

Aplikacja FITLIGHT® pozwala kontrolować światła i uzyskać podwyższone wrażenia podczas treningu, a wszystko to w zaciszu własnego urządzenia. Wybierz jedno z naszych ponad 40 ćwiczeń lub stwórz dostosowane do swoich potrzeb treningowych. Nasze możliwości dla wielu graczy pozwalają sprawdzić siebie i innych wokół ciebie. Możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią.

UDOSKONAL SWÓJ TRENING Z FITLIGHT®

KUP FITLIGHT®

INNE FUNKCJONALNOŚCI

KOMPATYBILNY Z URZĄDZENIAMI APPLE I ANDROID
ODPORNY NA WODĘ I UDERZENIA
ELEGANCKA, LEKKA KONSTRUKCJA

KILKA MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

DANE W CZASIE RZECZYWISTYM
DYNAMICZNY TRENING GRUPOWY
MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA I DOSTOSOWANIA KAŻDEGO ĆWICZENIA
CZUJNIK ZBLIŻENIOWY LUB DOTYKOWY
Fitlight® trenuj gdziekolwiek

Trenuj gdziekolwiek

Ten wszechstronny i elastyczny system pozwala na trening niemal w każdym miejscu, w tym w ekstremalnych warunkach, z zasięgiem 50 metrów i światłami, które są widoczne w niemal każdych warunkach oświetleniowych.

Fitlight® potwierdzona niezawodność

Sprawdzona niezawodność

FITLIGHT® to oryginalny i nowatorski system treningowy. Wprawadzony na rynek w 2011 roku cieszy się zaufaniem i miłością elitarnych profesjonalistów i trenerów drużyn sportowych na całym świecie.

Fitlight® gwarancja i skuteczność treningu

Pewność użytkowania

Dzięki 3-letniej gwarancji, bezpłatnym aktualizacjom oprogramowania i obsłudze klienta dostępnej online lub przez telefon możesz być pewien, że w pełni wykorzystasz możliwości jakie daje FITLIGHT®